top of page

CES-A

MÜHENDİSLİK 

TASARIM & ANALİZ

CES - A Mühendislik,

Bünyesinde farklı disiplinlerden, tecrübeli, bilgili Mühendis ve teknik ekibi ile sizlere hizmet etmek için beklemektedir.

Farklı Sektörlerde yaşadığı tecrübeler ile sizlere gerçekleştirmek istediğiniz projelerde danışmanlık hizmeti vererek maddi - manevi ve en önemlisi zaman kaybınızı minimilize ederek çok daha verimli işler başarmanızda yardımcı olmak için çalışmaktadır.

CES-A Mühendislik istediğiniz ürünün tasarımını gerçekleştirirken üretilebilirlik ve uygulanabilirlik aşamasında tecrübesine dayanarak uygun tasarımlar ve düşüş maliyetler ile sizlere zaman ve maddi kazanç sağlayacaktır.

Aynı zamanda ürününüzü gerçek koşullarda maruz kalabilecek tüm koşullara sanal ortamda maruz bırakarak yaşanabilecek aksaklıkları saptamak ve bunları üretim safhasına geçmeden geliştirmek - böylelikle ürününüzün dayanımı ve ömrü uzun bir şekilde üretimini gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

 

Uluslararası ve yerli yüzlerce firmaya ile gerçekleştirdiğimiz ortak çalışmalar ile tüm bilgi birikimimizi sizlere ait projelere aktarmaktayız.

Firmalar arası gerçekleştirilen gizlilik sözleşmeleri ile sizler ile gerçekleştirdiğimiz tüm Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları gizlilik politikası kapsamında korunmaktadır.

bottom of page