top of page

CES - A Mühendislik,

İstanbul'da kurulan 1000 m² Kapalı alana sahip Üretim ve Paketleme Hatlarında anahtar teslim hat imalat - kurulum - yedek parça - teknik destek hizmeti veren uluslararası düzeyde çalışan ileri gelişmiş Mühendislik firmasıdır.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemiz ile ihtiyacınız olan ürünü en iyi şekilde tasarlamak - üretmek ve üretim-paketleme hatlarınıza çağ atlatarak rakiplerinizin çok önüne geçmenize destek oluyoruz.

Keşif - Tasarım - İmalat - Montaj - Test - Devreye Alma

şeklinde adım adım her bir adımda checklistimizi tamamlayarak, sorunsuz ve en kısa sürede sizlere ürünlerinizi teslim etmekteyiz.

Her şeyden önce siz değerli müşterilerimizin faydalarını düşündüğümüz için ürün kurulumundan sonraki 2 yıl içerisinde teknik servis ve standart yedek parçalarımızın değişiminden herhangi bir bedel ödemeden değişim hakkınız ve teknik servis hakkınız bulunmaktadır.

Firmamız yenilikçi ve ileri görüşlülüğü ile firmanızda mevcut olan paketleme makinası - konveyör hatlarında yaşadığınız sorunlar - şikayetler ile ilgili tüm teknik destek ve yedek parça hizmeti de sunmakta olup Marka - Model - Yıl farketmeksizin sorununuza çözüm üretmek için tüm gücümüz ile çalışmakta ve bu farkımız ile piyasada tek olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Marka - Model farketmeksizin Bakım ve Yedek Parça Hizmeti
bottom of page