top of page
TAAHHÜT
 • Sıhhi Tesisat - Atık Su Tesisat 
Sıhhi tesisat, bir kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılması, pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için ekipman ve boru hatlarının kurulumu işlemidir. Dolayısıyla sıhhi tesisat temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsamaktadır. Yapı içerisinde bulunan lavabolar, duş tekneleri, bideler, evyeler, banyo küvetleri, klozetler, giderler, bataryalar, hidroforlar, su arıtma sistemleri, su sayaçları, su depoları, klor dozaj cihazları ve su filtreleri başlıca sıhhi tesisat elemanlarındandır.
 • Isıtma Tesisatı - Soğutma Tesisatı
Mekanik tesisat taahhüt işlerinin en sık uygulanan ana bileşenidir. Dış hava sıcaklığı kış aylarında çok düştüğü ve yaz aylarında çok yükseldiği için ortamların ısıtılması ve soğutulması gerekir. Bir ve birden fazla hacmi istenilen sıcaklığa çıkarmak ya da düşürmek ve belirli sıcaklıkta kararlı bir şekilde tutma işlemi ısıtma ve soğutma sistemleri ile sağlanmaktadır. Isıl konfor günümüzde yalnız insanlar için değil bütün hassas cihaz ve makineler için de gereklidir. 
 • Havalandırma Tesisatı
borular
Kapalı bir ortamın havasını değiştirmek maksadıyla farklı yöntemlerle ve çeşitli araçlar kullanarak, dışarıdan temiz hava akımının içeriye alınması işlemidir. Bunun yanında ürünlerin, cihazların, gıdaların ve bazı ticari malzemelerin nemden korunarak saklanması amacına da hizmet eder. Havalandırma sisteminde havanın hareketini sağlayan fanlar, havanın taşınmasını gerçekleştiren hava kanalları ve havanın ortama düzgün ve sessiz bir şekilde dağıtılmasını temin eden menfezler; sistemin temel elemanlarını oluştururlar. 
 • Yangın Söndürme Tesisatı
Yangın tesisatı, itfaiye gelinceye kadar yangına müdahale etmek, küçük yangınları söndürmek ve itfaiye geldiğinde de ona yardımcı olacak imkânları sağlamak için bir yapıda oluşturulan her türlü önlem faaliyetidir. Yangını algılamakla görevli sensörlerden gelen sinyal ile harekete geçen özel pompalar ve özel borulama sisteminin ucunda belli kurallara göre yerleştirilen sprinklerler, en temel yangın söndürme sistemini oluşturmaktadır. Yangın anında oluşan dumanın insanlara zarar vermeden uzaklaştırılmasını hedefleyen duman egzoz sistemleri de yangın tesisatına dâhildir.
 • Doğal Gaz Tesisatı
Yapılarda gerek ısınma, gerekse pişirme amacıyla kullanmak üzere, şehir şebekesinden alınan doğalgazın güvenli bir şekilde kullanım noktasına ulaştırılması için ekipman ve malzemelerin uygulanmasıdır.
 • Havuz Tesisatı
Konut - Otel - Spor Kompleksi gibi Havuz olan tüm yapılarda Havuz Mekanik Oda kurulumu - Havuz Tesisatının uygulanması işleridir.
 • Endüstriyel Sistemler
Endüstriyel Tesislerde, Kızgın Yağ, Su, Buhar Tesisatları 
Basınçlı Hava Tesisatları
Otomasyon Sistemleri
Endüstriyel HVAC Sistemleri
Endüstriyel Proses Tesisatları

Uygulama Hizmetlerimiz bulunmaktadır.
İŞLERİMİZ
-Pi Works Teknopark - İstanbul
 • - Cooling, Heating, Ventilation (HVAC), Plumbing and Fire Fighting System Installations
  - 1600 m² Project Area
-Bilfen Izmir Kitchen & Administrative Building - İzmir
 • - Cooling, Heating, Ventilation (HVAC), Fire Fighting, Plumbing, and Industrial Kitchen System Installations
  - 1100 m² Project Area
-TED College Hatay Campus Sport Center - Hatay
 • - Cooling, Heating, Ventilation (HVAC), Fire Fighting Plumbing, and Pool System Installations
  - 1550 m² Project Area
-Speak Up Taksim Building-Istanbul
 • - Cooling, Heating, Ventilation (HVAC), Fire Fighting, and Plumbing System Installations
  - 740 m² Project Area
-Chinese Express Erenkoy & Moda-Istanbul
 • - Cooling, Heating, Ventilation (HVAC), and Plumbing System Installations
  - 120 m² Project Area
-Gokturk Restauranta-Istanbul
 • - Cooling, Heating, Ventilation (HVAC), Natural Gas, Fire Fighting, and Plumbing System Installations
  - 700 m² Project Area
-Zeynel Cilli Levent Restaurant-Istanbul
 • - Cooling, Heating, Ventilation (HVAC), Fire Fighting, and Plumbing System Installations
  - 220 m² Project Area
bottom of page